Otwieramy 25.01.21

Otwieramy 25.01.21

23 stycznia 2021 Blog 0

Szanowni Państwo! Nasi Drodzy Klubowicze, obecni, oraz Ci wszyscy, którzy mamy nadzieję niebawem do naszej fitnessowej rodziny dołączą.

W tym niełatwym dla nas wszystkich czasie spieszymy z dobrą wiadomością. Z wiadomością, na którą wielu z Was od dawna czekało: WRACAMY!

Tak – otwieramy RENOVATIO! Zapraszamy Was już w poniedziałek 25.01.2021 r.

Jednak, abyśmy mogli się znowu spotkać, musimy nieco zmienić formę naszej działalności. Ruszamy oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami i zachowujemy jak zwykle najwyższy poziom reżimu sanitarnego. Informujemy, że Wasze karnety pozostają nadal zawieszone i żadne środki nie będą pobierane do momentu zmiany rządowych ograniczeń.

Od 25 stycznia będzie nam bardzo miło zaprosić Was na organizowane przez RENOVATIO warsztaty zdrowotne „Work Life Balance” oraz „Healthy Lifestyle”, które będą odbywały się w poniżej podanych dniach i godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 12:00-22:00

Sobota – Niedziela: 10:00-16:00

!Kontakt telefoniczny tylko w/w dniach i godzinach!

Serdecznie zapraszamy do nas:

? uczestników warsztatów Work Life Balance oraz Healthy Lifestyle (każda osoba powyżej 16 roku życia może w nich uczestniczyć)

? członków kadry narodowej polskich związków sportowych za okazaniem ważnej licencji (każda osoba może ją wyrobić możemy podpowiedzieć gdzie)

Warsztaty odbywają się we wszystkich strefach klubu i mają na celu poprawę odporności, znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy pracą i aktywnością fizyczną oraz naukę prawidłowych wzorców ruchowych. No bo przecież ruch to zdrowie!

?￰゚マᄏ Aby wziąć udział w warsztatach należy:

✅ wykupić w recepcji wejściówkę/karnet upoważniający do udziału w warsztatach lub posiadać aktywną kartę jednego z naszych partnerów (Benefit/Multisport i Ok System są już aktywne; Fit Profit rusza od 1.02.21)

✅ podpisać na recepcji oświadczenie o udziale w warsztatach

✅ posiadać przy sobie maseczkę

?￰゚マᄏ Aby wejść do klubu zawodowy sportowiec ma obowiązek:

✅ posiadać ważną licencję sportowca i każdorazowo okazać ją na recepcji przed wejściem do klubu

✅ podpisać oświadczenie o posiadaniu licencji z uwzględnieniem jej numeru

✅ posiadać przy sobie maseczkę

Wszystkie dane osobowe są przechowywane zgodnie z RODO i opisane są w polityce prywatności na naszej stronie internetowej.

W ostatnim czasie pytaliście się jak sobie radzimy i czy możecie jakoś pomóc w tym trudnym okresie. To dla nas bardzo ważne, potrzebujemy Waszej energii. Działamy w symbiozie z Wami i zawsze dla Was. Bez Was nie istniejemy, dlatego bardzo Was potrzebujemy, by przetrwać ten trudny czas. Pomożecie nam wykupując warsztaty i odbijając karty partnerskie jak Benefit/Multisport, Ok System czy Fit Profit(aktywna od 1.02.21)

Czekamy na Was. Jesteśmy z Wami, a Wy bądźcie z nami!

Wspólnie damy radę!