Otwarcie obiektu- ogólne informacje

Otwarcie obiektu- ogólne informacje

31 października 2020 Blog 0

Drodzy Klubowicze i wszyscy goście!

Serdecznie informujemy, że po długiej analizie obecnych przepisów podjęliśmy decyzję o odmrożeniu karnetów i otwarciu obiektu od poniedziałku, 02 listopada 2020 od godziny 12:00. W początkowej fazie czyli od 02.11 do 4.11.20 będzie możliwe korzystanie z obiektu wyłącznie w godzinach otwarcia recepcji, tj. 12:00 – 22:00. Po tym okresie możliwość korzystania w innych godzinach jedynie po wcześniejszym podpisaniu oświadczenia w recepcji (niestety wymogi niezależne od nas).

Informacje dotyczące zamrożeń karnetów w kolejnym wpisie.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszcza się prowadzenie działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach: współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Nasz obiekt spełnia te wymagania oraz wzorowo zachowuje standardy bezpieczeństwa i obostrzeń sanitarnych,

Obecnie z obiektu korzystać mogą:

✅Uczestnicy zajęć sportowych prowadzonych przez Instruktorów zgodnie z harmonogramem (zajęcia zorganizowane oraz osób trenujących z trenerem personalnym)

✅ Osoby przygotowujące się do zawodów sportowych (opcja dla osób przygotowujących się do wzięcia udziału w zawodach sportowych oraz osób biorących udział w amatorskiej lub profesjonalnej rywalizacji sportowej)

✅Osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego

✅Osoby trenujące wraz z trenerem personalnym

✅Trenerzy personalni wraz ze swoimi podopiecznymi

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników zapewniamy, że cały obiekt wraz z obsługą stosuje się do aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Z tego powodu postanowiliśmy utrzymać limit osób obecnych w obiekcie: jedna osoba na 10 m kw. przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.

Przypominamy o:

✅ obowiązku dezynfekcji rąk przy wejściu do obiektu oraz sprzętu (środki dezynfekcji dostępne w całym obiekcie)

✅ zakrywaniu ust i nosa na terenie obiektu(podczas zajęć i treningów możesz ćwiczyć bez maseczki)

✅ zachowania dystansu 1,5 metra od pozostałych użytkowników

✅ pozostaniu w domu, jeśli czujesz się źle lub masz podwyższoną temperaturę.

WAŻNE: Nadal obowiązuje zawieszenie do odwołania obecności w obiekcie dla osób, które nie wpisują się w powyższe wymagania dotyczące korzystania z obiektu. Takie osoby mogą skorzystać z zamrożenia karnetu wysyłając informację na adres: zoliborz@renovatiofitness.pl lub osobiście w recepcji.